Dawno byłam na allegro. Ostatnio jednak znalazłam chwilkę i zerknęłam, co ciekawego się tam dzieje. Przypadkowo znalazłam długi sweterek oraz sukienkę. Przypadkowo wzięłam udział w licytacji i przypadkowo je wygrałam. Ze swetra jestem bardzo zadowolona. Jest ciepły, idealnie pasuje do getrów.
Nosi się świetnie. Cena? Hmmm śmieszne 15 złotych. A sukienka wygląda właśnie tak, jak na załączonym foto. Czekam na paczkę. Ciekawa jestem jak będzie leżeć na mnie. Zapłaciłam również nieduże pieniążki bo 25 złotych. Ale wiem, że ona taka nie zostanie. Mam juz na nią pomysł.
I dźwięki na dziś.......
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
Followers
About Me
Powered by Blogger.




No comments:
Post a Comment